Adam NBL 214e Hassas Terazi (0,1 mg hassasiyet,210 gr kapasite)

1 adet
NBL 214e
[Fiyat sorunuz]
Yenilikçi tasarımı ve yeni özellikleri ile laboratuvar ortamlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılaması nedeniyle sıklıkla tercih edilen NBL 214e model kullanımı kolay ve en iyi performansı elde etmeniz için özel olarak üretilmiştir. Nimbus tabanı, üstün sıcaklık ayarı sağlayan alüminyumdan...

Yenilikçi tasarımı ve yeni özellikleri ile laboratuvar ortamlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılaması nedeniyle sıklıkla tercih edilen NBL 214e model kullanımı kolay ve en iyi performansı elde etmeniz için özel olarak üretilmiştir. Nimbus tabanı, üstün sıcaklık ayarı sağlayan alüminyumdan oluşur. Cihaz üzerinde yer alan renkli tuşlar, kullanımı daha verimli hale getirmeyi hedefler. Seviye göstergesi ve ayarlanabilir ayaklar, optimum tartım sonuçları için uygun denge ayarını sağlar. Cihazda yer alan USB ve RS-232 arayüzleri, bilgisayara ve yazıya bağlanabilir.

Tüm aydınlatma koşullarında kolayca görülebilen canlı, arkadan aydınlatmalı LCD ekran Denge güvenliğini sağlamak için kullanılan kilitleme düzeneği Tırnakları güvenli bir şekilde kaldırmak için özel kulp kısımları bulunmaktadır.

Analitik Hassas Teraziler
( ADAM Equipment NBL 214 NBL 423 )

1 gr dan 0.1 mg hassasiyet
Max. tartım kapasitesi 310 gr - 6 kg
80-114 mm çaplı veya 127* 178 mm kefe
Dahili / harici kalibrasyon
RS 232 çıkışı ile yazıcı bağlantı olanağı
Değişik tartım fonksiyonları; tanecik sayımı;
Tarih / saat fonksiyonu
% tartım fonksiyonları

Zengin içerikli menü

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ