Adam NBL 423e Terazi (420 Gr kapasite, 0,001 gr hassasiyet)

12 adet
Adam NBL 423e
[Fiyat sorunuz]
Dayanıklı ve güvenilir, Nimbus hassas dengeleri 1mg ila 0.1g arasında değişen okunabilirlik genişliği sağlar. Yenilikçi tasarım, kompakt bir alan kaplamasını mümkün kılar, bu nedenle minimum alanı kaplar, ancak yüksek düzeyde bir performansı korur. Bilim adamları için tasarlanan Nimbus serisi...

"Adam NBL 423e Terazi (420 Gr kapasite, 0,001 gr hassasiyet)" ürünü için minimum miktar 1.

Dayanıklı ve güvenilir, Nimbus hassas dengeleri 1mg ila 0.1g arasında değişen okunabilirlik genişliği sağlar. Yenilikçi tasarım, kompakt bir alan kaplamasını mümkün kılar, bu nedenle minimum alanı kaplar, ancak yüksek düzeyde bir performansı korur.

Bilim adamları için tasarlanan Nimbus serisi dengeler, 0.1 mg'dan 0.1 g'a kadar değişen hassas okunabilirliği sağlayan 15 model sunuyor. Yenilikçi tasarım, denge ayak izi azaltılmasını sağlar, bu nedenle daha az yer kaplar, ancak en üst düzeyde performansı korur. Tek bir haddelenmiş alüminyum parçası denge tabanını oluşturur. Alüminyum daha katı bir çekirdek için daha katı bir sıcaklıkta üstün ısı transferi sağlarken, daha fazla kararlılık ve yüksek tekrarlanabilir sonuçlar sağlıyor. İç mekanizma, Nimbus'un titiz laboratuvar kullanımına müsamaha etmesine yardımcı olan, sertleştirilmiş malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Tek bir bloktan hazırlanan Nimbus'taki tartı alıcısı, geleneksel bir kuvvetli motor dengesinden daha az parça içerir. Oldukça verimli mekanik artı elektroniğin gelişmiş işlem gücü, daha doğru sonuçlara yol açar.

Teknik Özellikler

Kapasite: 420g
Okunabilirlik: 0.001g
Pan ebadı: 120mm
Tartım birimleri: g, mg, ct, GN, N, lb, oz, ozt, dwt. görenek
Çalışma sıcaklığı: 0-40 derece C
Boyutlar: 220 mm x 310 mm x 270 mm
Ağırlık: 4.5kg

Taslak Kalkan: Yuvarlak 180mm x 110mm)

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ