Ağaç Desenli Sabo Terlik

3 adet
SABO : 202 (Ağaç Desenli)
120.00 TL
Sağlık personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen sabo terlikler, normal terliklere göre oldukça rahat ve kullanışlıdır. Anatomik olarak üretilen taban kısmı gün boyu hareket halinde olanlar için rahat bir kullanım imkanı sunar. Orjinal deri malzemelerden üretim tesislerimizde geliştirilerek...

"Ağaç Desenli Sabo Terlik" ürünü için minimum miktar 1.

+

Sağlık personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen sabo terlikler, normal terliklere göre oldukça rahat ve kullanışlıdır. Anatomik olarak üretilen taban kısmı gün boyu hareket halinde olanlar için rahat bir kullanım imkanı sunar. Orjinal deri malzemelerden üretim tesislerimizde geliştirilerek üretilen sabo terlikler koku yapmaz ve terlemelere fırsat vermez. Deri malzeme sayesinde terlik iç kısmı oldukça havadardır. Islak ve kaygan zeminlerde kaymayı en aza indirecektir. Sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan sabo terlikler farklı desenlere sahiptir.

Üretim sonrası ürünler ayrıntılı olarak kontrol edilir. Üretim Hatalarına karşı garanti kapsamı altındadır. Beyaz üzerine uygulanana desenler her kıyafet ve formaya uyum sağladığından doğanın en güzel görüntüsüne sahip ağaç desenlerini bu modelde bulabilirsiniz.

Yüksek Topuklu olan modellerde ortopedik özellikler ile ayak konforunu en iyi şekilde sağlamaktadır.

AĞAÇ DESENLİ SABO TERLİĞİN TEMİZLENME ŞEKLİ

  • Sabo terliklerin temizleme işlemi ılık ve nemli bir bez yardımıyla yapılmalıdır. Sabo terliğin temizlenmesinde kesinlikle alkollü bez, pamuk veya ıslak mendil kullanılmamalıdır.
Kredi Kartı Ödeme
120.00 TL

BANKA HAVALESİ
120.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
120.00 TL
120.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ