Başhemşire Forması Takım BH-07

11 adet
HEMŞİRE TKM : BH-07
200.00 TL
Özel tasarımı ve uyum sağlayan özellikleri ile özel olarak üretilen bahşhemşire formaları her bedene uygun ürün seçenekleri ile online satış mağazamızda sizlere sunulmuştur. V Yaka olarak üretilen BH-07 modelimiz şambre ve alpaka kumaştan özel olarak üretilmiştir. 3 Adet cep bulunan bu...

"Başhemşire Forması Takım BH-07" ürünü için minimum miktar 1.

+

Özel tasarımı ve uyum sağlayan özellikleri ile özel olarak üretilen bahşhemşire formaları her bedene uygun ürün seçenekleri ile online satış mağazamızda sizlere sunulmuştur. V Yaka olarak üretilen BH-07 modelimiz şambre ve alpaka kumaştan özel olarak üretilmiştir. 3 Adet cep bulunan bu seçeneğimiz lastikli ve rahat olarak kullanım için idealdir.

Alpaka kumaş özellikleri: Gramaj 185 gr/m², %75 polyester - %25 viskon karışımı olup kalın kışlık kumaştır.

Şambre kumaş özellikleri: Gramaj 120 gr/m², %70 pamuk - %30 polyester karışımı olup orta kalınlıkta, 4 mevsim giyilebilecek kumaştır.

Başhemşire Formalarını 30ºC'de yıkamanız gerekmektedir. Renkli ve Beyaz kıyafetler ile ayrı bir şekilde yıkanmalıdır. Ütülüme esnasında sıcaklık en fazla 150 C olmalıdır. Sağlık alanlarında görevli bayanlar için uygun fiyat seçenekleri ile sayfamızda satışa sunulmuştur. İstenilen ölçülere uygun bir şekilde model ve stok seçenekleri bulunan kocintok medikal sağlık alanlarında kullanılan ürünler konusunda geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ