Bay Bayan Reglan Kol Dr.Jeans Tek üst

998 adet
Dr. Jeans
100.00 TL
Özel olarak ürettiğimiz Dr. Jeans serisi reglan kol önlük seçenekleri rahat ve oldukça kullanışlı yapısı ile yeni sezonda bay ve bayanlar için farklı beden ölçüleri ile özel olarak üretilmiştir. Tekstil alanlarında kullandığımız Jeans serisi kumaşının kalitesi ve dayanıklılığı yapılan testler...

"Bay Bayan Reglan Kol Dr.Jeans Tek üst" ürünü için minimum miktar 1.

+

Özel olarak ürettiğimiz Dr. Jeans serisi reglan kol önlük seçenekleri rahat ve oldukça kullanışlı yapısı ile yeni sezonda bay ve bayanlar için farklı beden ölçüleri ile özel olarak üretilmiştir. Tekstil alanlarında kullandığımız Jeans serisi kumaşının kalitesi ve dayanıklılığı yapılan testler ile ortaya koyulmuştur. Görsel yönden tüm kıyafetlerinize uyum sağlayan model, zorlu ortamlarda çalışanlar için terletmeyen özelliği ile son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almayı başarmıştır. Konusunda uzmanlaşmış satış temsilcilerimiz taleplerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuştururken, 3D ödeme sistemi ile alışverişlerinizde daha güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmenizi hedeflemektedir.

Farklı ürün seçenekleri konusunda iyi bir marka olmayı başaran Kocintok Medikal %100 kaliteli kumaş seçeneği ile en iyi modelleri sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Zorlu ameliyathane ve hastane ortamlarında koşma esnasında meydana gelebilecek sorunlara özel olarak bu üniforma ile beraber terlik seçeneklerimizide inceleyebilirsiniz.

Sağlık yönünden oldukça fazla özelliği bulunan Dr. Jeans serisi formalar ter emici özelliği ile kırışmaz ve koku yapmaz özellikte üretilmiştir.

Kredi Kartı Ödeme
100.00 TL

BANKA HAVALESİ
100.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
100.00 TL
100.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ