Bursa Laboratuvar Cihazları

Çeşitli araştırmalar için ihtiyaç duyduğunuz sarf malzemeler ve cihazlar konusunda oldukça geniş ürün ağına sahip olan firmamız sektörde 56 yıldır hizmet vermektedir. Laboratuvar genelde ; Hastane, Üniversite ve Özel alanlara kurulan araştırmaların sağlık ve gıda alanlarında yarar ve zararlarının araştırıldığı ortamlar olarak bilinmektedir. Güvenilir ve doğru sonuçlar elde etmek için yardımcı cihazlardan faydalanabilirsiniz. Ürünlerimiz A ve B kalite olmak üzere iki sınıfta incelenebilir. Kullanımı kolay ve her alana rahatlıkla taşınabilir olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Modern teknolojinin gelişmesi ile beraber, analizlerinizde daha hızlı sonuçlar elde etmek istiyorsanız, ürünlerimizi incelemenizde fayda var.

Türkiye'nin birçok bölgesine satış yapan firmamız, laboratuvar sarf malzemeleri dışında, Almanya'dan ithal edilen merck kimyasalları konusunda yetkili satıcılar arasında yer almaktadır. Gıda ve Sağlık alanlarında kullanılan kimyasal maddeler kapalı ambalajlardan ithalat yolu ile firmamız tarafından getirilmektedir. Cihaz sınıfında yer alan ürünler 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Kapalı ambalaj olarak satılan merck kimyasalları sadece firmalara satılmaktadır.

Bursa Laboratuvar Malzemeleri Satıcılar

Farklı Ülke menşeilerine sahip ürünlerimiz sağlam ve uzun yıllar kullanım için uygundur. Güvenli bir şekilde araştırmalarınızdan netice elde etmek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Sektörün en büyük ürün temini yapan firmaları arasında yer alan kocintok, hızlı ve kolay bir şekilde ürün görselleri ve özellikleri hakkında internet sitesi üzerinden bilgi paylaşımı yapmaktadır.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor