Dr. Elastik Likralı Bayan Cerrahi Nöbet Takımı Lacivert

48 adet
Dr. Elastik Laciver
230.00 TL
Bayanlar için özel olarak ürettiğimiz nöbet takımlarında, esneme özelliği bulunan Likralı kumaş seçeneğini uyguladık. Esneme özelliğine sahip olan bu ürün, Cerrahi alanlarda kullanım için oldukça uygundur. Sağlık sektöründe hizmet veren bayanların rahatını düşünerek, üretimini yaptığımız...

"Dr. Elastik Likralı Bayan Cerrahi Nöbet Takımı Lacivert" ürünü için minimum miktar 1.

+

Bayanlar için özel olarak ürettiğimiz nöbet takımlarında, esneme özelliği bulunan Likralı kumaş seçeneğini uyguladık. Esneme özelliğine sahip olan bu ürün, Cerrahi alanlarda kullanım için oldukça uygundur. Sağlık sektöründe hizmet veren bayanların rahatını düşünerek, üretimini yaptığımız malzemelerde kaliteyi ve rahatlığı ön planda tutmaktayız.

Şık tasarımı ve esneme özelliği sayesinde gün boyu işlerinizde daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Tekstil alanında üretici firma konumunda olmamız, sunduğumuz ürün seçeneklerinde, gelen talepleri değerlendirerek, proje bazlı uygulamamızda etkilidir.

Likralı kumaştan ürettiğimiz bu model Dr. Greys modeli olarak bilinmektedir. Yarasa kollu alt ve üst takım olarak iki parçadan oluşmaktadır. Likralı kumaş terleme ve rahatsız etmeyecek şekilde esnek özelliklere sahiptir.

Her bedene uygun ürün seçeneğimiz mevcuttur. Özel bedenler için lütfen telefon ile bizlere ulaşarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yoğun talepler doğrultusunda siparişleriniz aynı gün veya 1 - 3 gün üretim sürecinin ardından tarafınıza kargolanacaktır.

Şık ve daha rahat bir önlük için bu ürünü tavsiye ediyoruz.

Veteriner hekimler tarafından da kullanım için uygundur.Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz
Kredi Kartı Ödeme
230.00 TL

BANKA HAVALESİ
230.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
230.00 TL
230.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ