FIRSAT ÜRÜN SİYAH KEDİ

1000 adet
FIRSAT : 01
350.00 TL
Uzun süre ayakta kalanlar için rahat ve oldukça kullanışlı ortopedik desenli bayan sabo terlikler özel olarak üretilerek önlük ve boneler ile birlikte sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Kocintok Medikal Güvencesi ile ürünlerimizi daha fazla kişiye tanıtmak amacıyla yaptığımız...

"FIRSAT ÜRÜN SİYAH KEDİ" ürünü için minimum miktar 1.

+

Uzun süre ayakta kalanlar için rahat ve oldukça kullanışlı ortopedik desenli bayan sabo terlikler özel olarak üretilerek önlük ve boneler ile birlikte sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Kocintok Medikal Güvencesi ile ürünlerimizi daha fazla kişiye tanıtmak amacıyla yaptığımız kampanya ile 3 ürün alarak tek fiyat ödemeniz sonrası, kargo ücretsiz olarak tarafınıza doktor önlüğü + bone ve ortopedik sabo terlik en hızlı şekilde gönderilmektedir.

Sabo Terlik Bakımı Nasıl Olmalıdır ?

Orjinal deri malzemeden üretilen desenli sabo terlikler alkol ve benzeri kimyasal maddeler ile temizlenmemlidir. Nemli bir bez yardımı ile hafif baskı uygulayarak temizliğini yapabilirsiniz.

Doktor Önlüğü ve Bone Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

30 C üstü yıkamalar önerilmemektedir. Beyaz renk doktor önlükleri renkli kıyafetler ile aynı anda yıkanmamlıdır. Boneler elde yıkanabilir ve hızlı bir şekilde kuruması sağlanır.

ÜRÜN İÇERİĞİNDE NELER BULUNUYOR ?

1 ADET KEDİ DESENLİ BONE

1 ADET KEDİ DESENLİ SABO TERLİK

1 ADET BEYAZ RENK DOKTOR ÖNLÜĞÜ

TESLİMAT SÜRESİ : 3 - 7 GÜN ARASINDA DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

Kredi Kartı Ödeme
350.00 TL

BANKA HAVALESİ
350.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
350.00 TL
350.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ