Greinorm Refraktometre 0-20 Brix Ölçer Alman

1 adet
Greinorm : 0-20 Brix
[Fiyat sorunuz]
Küçük hacimli ve hafif olmasının yanı sıra kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen Greinorm model Refraktometre süt,salça,reçel ve meyve suyu gibi gıdaların analizlerinde kullanılır. El tipi en kullanışlı ürünler arasında yer alan Greinorm, kalitesi ve sağlamlığı...

Küçük hacimli ve hafif olmasının yanı sıra kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen Greinorm model Refraktometre süt,salça,reçel ve meyve suyu gibi gıdaların analizlerinde kullanılır. El tipi en kullanışlı ürünler arasında yer alan Greinorm, kalitesi ve sağlamlığı ile her alanda tercih edilir. Laboratuvar ortamlarında yapılan gıda analizlerinde farklı Brix ölçüm aralıkları ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

El Tipi Rekraktometre sınıfında yer alan Greinorm, sıvı solüsyonlarının kırılma indislerini ölçme işlemlerinde kullanılır.

Cihaz içerisinde pastör pipeti, kalirasyon sıvısı ve tornavida yer almaktadır.

Kalibrasyon Nasıl Yapılır : Öncelikle Şeffaf kapağı üst kısma doğru kaldırın. 2-3 damla pastör pipeti ile saf su damlatın ve kapatın. Saf su içerisinde hava kabarcığı olmayacak şekilde bütün cam yüzeyi kaplaması gerekir. 30 saniye sonra şeffaf kapak kısmı ışık yönünde olacak şekilde mercek içerisinden bakın. Üst kısmı mavi, alt kısım beyaz olan bir çizgi görülecektir. Çizgi sıfır hizasına gelinceye kadar kutu içerisinden çıkan tornovida yardımıyla cihazın üzerindeki vidayı çevirin.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Ölçüm Aralığı : 0-20 Brix
  • Hassasiyet : 0,1% Brix
  • Ölçüm şekli : Dürbün (manuel)
  • Cihazın yanında gelenler : Ayar yapma çubuğu, ve cihazın kendisi
  • Güç kaynağı : Güç kaynağı gerektirmez
  • Garanti : Üretim hatalarına karşı 2 yıl
Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ