Greinorm Refraktometre Cihazları

1000 adet
Greinorm Türkiye
[Fiyat sorunuz]
Greinorm 80 brix refraktometre küçük hacimli ve hafif olması sebebiyle, meyve suyu, süt, salça, reçel gibi çeşitli besin endüstrilerinde kullanılmaktadır. - El Tipi Refraktometreler, sıvı solüsyonların kırılma indislerini ölçen bir cihazlardır. Bu cihazların sıklıkla küçük hacimli ve hafif...

Greinorm 80 brix refraktometre küçük hacimli ve hafif olması sebebiyle, meyve suyu, süt, salça, reçel gibi çeşitli besin endüstrilerinde kullanılmaktadır.

- El Tipi Refraktometreler, sıvı solüsyonların kırılma indislerini ölçen bir cihazlardır. Bu cihazların sıklıkla küçük hacimli ve hafif olması nedeniyle, meyve suyu, süt, salça, reçel şeklinde çeşitli gıda endüstrilerinde kullanılmaktadır.

- Cihazda aksesuar olarak tornavida, pastör pipeti ve kalibrasyon sıvısı mevcuttur. Kutu içinde ek olarak koruma amaçlı deri kılıfı mevcuttur.

Kalibrasyon : Şeffaf kapağı kaldırıp camın üzerine 2-3 damla saf su damlatıp kapatın. Saf suyun hava kabarcığı olmadan tüm cam yüzeyini kaplaması gerekir. 30 saniye sonra şeffaf kapak ışık yönünde olacak şekilde mercekten bakın. Üst kısmı mavi olarak, al kısmı ile beyaz renk olan bir çizgi görmüş olacaksınız. Çizgi sıfır hizasına gelinceye kadar tornavida ile cihazın üzerindeki vidayı çevirin.

Ölçüm İşlemlerinizi gerçekleştirirken, Şeffaf kapağı kaldırdıktan sonra camın üst kısmına 2-3 örnek damlatma yaparak gerçekleştirin.. Örneğin hava kabarcığı olmadan bütün cam yüzeyini kaplaması gerekir. Yaklaşık olarak 20- 30 saniye sonra şeffaf kapağın ışık yönünde olacak şekilde ayarladıktan sonra mercekten bakın. Üst tarafı mavi alt tarafı beyaz olan bir çizginin olduğunu görebilirsiniz. Çizginin gösterdiği değeri okuyun.

Ürün Özellikleri

Refraktometre, 0,1 % Brix; ( Düşük Konsantre İçin ) 0 ~ 10 % Brix
Refraktometre, 0,1 % Brix; ( Distile Su, Emülsiyon Solüsyonu ve Kaydırıcı Yağlar İçin ) 0 ~ 18 % Brix
Refraktometre, 0,1 % Brix; ( Süt , Distile Su ve Emülsiyon Solüsyonu İçin ) 0 ~ 20 % Brix
Refraktometre, 0,2 % Brix; ( Süt ve Meyve Suyu İçin ) 0 ~ 32 % Brix
Refraktometre, 0,5 % Brix; ( Genel Kullanım Amaçlı, Kondanse Süt, Şurup, Reçel ve Marmelat İçin ) 0 ~ 80 % Brix
Refraktometre, 0,5 % Brix; ( Genel Kullanım Amaçlı / Brix Değerleri İçin ) 0 ~ 90 % Brix
Refraktometre, 0,1 % Brix; ( Tuz İçin ) 0 ~ 100 % Brix
Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ