Bayan Doktor Hakim Yaka Kısa Ceket

10000 adet
DOKTOR : HAKİM YAKA
-97%
90.00 TL
Liste fiyatı: 3,200.00 TL
Bayan Doktorlar için özel olarak üretilmiş olan Hakim Yaka, Kısa ceket önlükler rahat ve oldukça kullanışlıdır. Koçintok medikal güvencesi ile satın alacağınız ürünlere hızlı kargo seçeneği sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şık ve zarif görünüşü nedeniyle klasik modellere göre daha...

"Bayan Doktor Hakim Yaka Kısa Ceket" ürünü için minimum miktar 1.

+

Bayan Doktorlar için özel olarak üretilmiş olan Hakim Yaka, Kısa ceket önlükler rahat ve oldukça kullanışlıdır. Koçintok medikal güvencesi ile satın alacağınız ürünlere hızlı kargo seçeneği sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şık ve zarif görünüşü nedeniyle klasik modellere göre daha fazla tercih edilen Hakim yaka doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, anestezi teknisyenleri, laboratuvar ve röntgen çalışanları, ebeler, tarafından da kullanılır.

Rahat ve kullanışlı olan hakim yaka önlükler polyester ve viskonun karıştırılması ile üretilmiştir. Önlüğün ütüsü viskon veya polyester ayarında ütülenmelidir. Çamaşır makinesinde 40 dereceye kadar yıkanabilir. Renkli önlüklerle aynı anda yıkanması önerilmez.

HAKİM YAKA KISA CEKET ÖNLÜK ÖZELLİKLERİ

  • Alpaka kumaştan üretilmektedir.
  • Sadece Beyaz Renk olarak mevcuttur.
  • Önlük üzerinden toplamda 3 cep bulunur.
  • Klasik kol kesimiyle üretilen bu modeller uzun kollu olarak satışa sunulur.
  • Arka kısmın bel hizasında, iki pens arasında kuşak bulunmaktadır.
Kredi Kartı Ödeme
90.00 TL

BANKA HAVALESİ
90.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
90.00 TL
90.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ