Hello Kitty Baskılı Sabo Terlik - 209

9996 adet
BAYAN DESENLİ : KİTY 209
120.00 TL
Sağlık ve Gıda alanlarında görevli kişilerin tercih ettiği sabo terlikler ortopedik yapısı ve şık tasarımları ile birçok alanda yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Orjinal deri malzemeden üretilen Bayan sabo terlikleri üzerinde yer alan farklı desen ve modeller ile dikkatleri üzerine çeker....

"Hello Kitty Baskılı Sabo Terlik - 209" ürünü için minimum miktar 1.

+

Sağlık ve Gıda alanlarında görevli kişilerin tercih ettiği sabo terlikler ortopedik yapısı ve şık tasarımları ile birçok alanda yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Orjinal deri malzemeden üretilen Bayan sabo terlikleri üzerinde yer alan farklı desen ve modeller ile dikkatleri üzerine çeker.

Hava alan iç kısmı ayağınızın rahat olmasını sağlarken, terlemeyi tamamen ortadan kaldırır.

Üretim hatalarına karşı garantili olarak üretilen desenli sabo terliklerimizde kullanılan malzemelerin sağlık yönünden herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Piyasada ucuz fiyatlar ile satışa sunulan ürünler tamamen yurt dışı olup, kullanılan malzemeler farklıdır.

SABO TERLİK TEMİZLİĞİ NASIL OLMALIDIR ?

Ürün temizlediğinde ıslak mendil veya içerisinde alkol barındıran malzemelerden uzak durmanız herekmektedir. Beyaz renk üzerine kity modeli ile üretilen sabo terlikleri nemli bir bezle baskı uygulamadan silmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı Ödeme
120.00 TL

BANKA HAVALESİ
120.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
120.00 TL
120.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ