MCK 03 Bayan Sabo Terlik - 209

5 adet
SABO TERLİK : MCK03
82.00 TL
Bayan sabo terlikleri konusunda farklı renk ve desen seçenekleri ile online satış mağazamızda yeni tasarımlara sahip sabo terlikler konusunda satış yapıyoruz. Anatomik tabanı sayesinde uzun süre ayakta kalanların tercih edeceği sabo...

"MCK 03 Bayan Sabo Terlik - 209" ürünü için minimum miktar 1.

+

Bayan sabo terlikleri konusunda farklı renk ve desen seçenekleri ile online satış mağazamızda yeni tasarımlara sahip sabo terlikler konusunda satış yapıyoruz. Anatomik tabanı sayesinde uzun süre ayakta kalanların tercih edeceği sabo terlikler rahat ve oldukça kullanışlıdır. Orjinal deri malzemeden üretilmesi ve terlik aralarında deliklerin yer alması, ayağın daha havadar ve rahat olmasını sağlamaktadır. Beyaz renk üzerine baskılı Hello Kitty modeli bayanlar için ideal sabo terlikler uygun fiyat seçenekleri ile stoklarımızda sizleri beklemektedir.

Sabo Terlik Nasıl Temizlenmelidir ?

Ilık su ile yıkanmış nemli bir bez yardımı ile temizlenmeli ve daha sonra kuru bezle üzerinde nem kalmaması sağlanmalıdır. Farklı kimyasal madde içeren temizleme ekipmanları terlik dış yapısına zarar vereceğinden dolayı önermiyoruz.

Kredi Kartı Ödeme
82.00 TL

BANKA HAVALESİ
82.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
82.00 TL
82.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ