İndigo Nöbet Takımı

999 adet
CERRAHİ : İNDİGO
100.00 TL
Doktor ve Hemşireler için ideal Cerrahi Nöbet takımları %35 pamuk %65 polyesterden üretilmektedir. Rahat şekilde hareket etmeniz için özel olarak üretilen cerrahi grup altında yer alan indigo renk seçeneği ile erkek ve bayanlar için tüm ölçü seçenekleri bulunmaktadır. Nöbet takımlarında göğüs...

"İndigo Nöbet Takımı" ürünü için minimum miktar 1.

+

Doktor ve Hemşireler için ideal Cerrahi Nöbet takımları %35 pamuk %65 polyesterden üretilmektedir. Rahat şekilde hareket etmeniz için özel olarak üretilen cerrahi grup altında yer alan indigo renk seçeneği ile erkek ve bayanlar için tüm ölçü seçenekleri bulunmaktadır. Nöbet takımlarında göğüs cebi ve yan kısımlarda cepler yer almaktadır.

Uygun koşullarda farklı renklerle aynı anda yıkanmadığı taktirde nöbet takımlarımızda renk değiştirme ve tüylenme gibi sorunlar meydana gelmeyecektir. Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı dayanıklıdır. Üzerinde işlem yapılan nöbet takımlarının iadesi mümkün değildir. Medikal Tekstil sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Koçintok Medikal online ürün satış seçeneği ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı hedeflemektedir.

Nöbet takımlarınızı yıkarken, yıkama sıcaklığının 30 ºC olmasına özen gösterin. Koyu veya Açık renkli diğer Nöbet takımlarınızla aynı anda yıkamayın. Ütülemede en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme gerçekleşmelidir.

Kredi Kartı Ödeme
100.00 TL

BANKA HAVALESİ
100.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
100.00 TL
100.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ