Erkek Önlük Kısa Boy - Kısa Kol LKS-01

1000 adet
DOKTOR ÖNLÜK : LKS-01
59.00 TL
Özel olarak aplika kumaştan üretilen erkek doktor önlükleri rahat ve kullanışlı yapısı ile sağlık alanlarında görevli olanlar için oldukça kullanışlıdır. Kısa boy ve Kısa kol seçeneği ile her mevsim kullanabileceğiniz LKS-01 model doktor önlüğü üzerinde toplamda 3 adet cep yer almaktadır....

"Erkek Önlük Kısa Boy - Kısa Kol LKS-01" ürünü için minimum miktar 1.

+

Özel olarak aplika kumaştan üretilen erkek doktor önlükleri rahat ve kullanışlı yapısı ile sağlık alanlarında görevli olanlar için oldukça kullanışlıdır. Kısa boy ve Kısa kol seçeneği ile her mevsim kullanabileceğiniz LKS-01 model doktor önlüğü üzerinde toplamda 3 adet cep yer almaktadır. Koçintok Medikal güvencesi ile online olarak satın alabileceğiniz üniformalarımızda istenilen beden mevcuttur. Renk olarak sadece beyaz renk bulunan formalarımız kumaşın kalitesi sayesinde uzun süre kullanmanıza olanak sağlar. Doktor Önlüğü konusunda farklı model sve beden seçeneklerini ayrıntıları ile sayfamızda inceleyebilirsiniz.

ÖNLÜK TEMİZLİĞİ NASIL OLMALIDIR ?

Farklı renklere sahip kıyafetler ile aynı anda yıkanmamlıdır. 30 C üstü yıkamalar önerilmemektedir. Kumaşın daha rahat temizlenmesi için beyazlar için önerilen kaliteli marka temizlik ürünlerini tercih etmeniz gerekir. Ütüleme esnasında viskon seçeneği seçilmelidir.

Kredi Kartı Ödeme
59.00 TL

BANKA HAVALESİ
59.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
59.00 TL
59.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ