Bayan Klasik Delikli Sabo Terlikler

996 adet
SABO TERLİK : 208
120.00 TL
Birçok Sağlık kuruluşunda kullanılan sabo terlikler Anatomik taban kısmı ile gün boyu hareket halinde olan kişilerin daha rahat hareket etmesi için özel olarak üretilmektedir. Orjinal deri malzemeden farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulan klasik sabo terliklerin üzerinde nokta şeklinde...

"Bayan Klasik Delikli Sabo Terlikler" ürünü için minimum miktar 1.

+

Birçok Sağlık kuruluşunda kullanılan sabo terlikler Anatomik taban kısmı ile gün boyu hareket halinde olan kişilerin daha rahat hareket etmesi için özel olarak üretilmektedir. Orjinal deri malzemeden farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulan klasik sabo terliklerin üzerinde nokta şeklinde delikler yer almaktadır. Bu deliklerden ayak iç kısmının hava almasını ve daha rahat hareket etmesini sağlar.

Sağlık yönünden herhangi bir madde içermeyen Bayan Sabo Terliklerimiz üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır.

Stoklarımızda ; Kırmızı, Beyaz,Lacivert,İndigo ve Siyah Renkler yer almaktadır.

Sabo Terlik Nasıl Temizlenmelidir ?

Farklı renklere sahip olan bu modelimiz kirlenme sonrası bunu yapısı sayesinde fazla ortaya çıkarmaz. Temizlik esnasında alkol ve ıslak mendil ile temizleme işlemlerinden kaçınmanız gerekecektir. Nemli ve hafif ıslak bezle terliğinizi temizlemeniz daha doğru olacaktır.


Koçintok Medikal 1962 yılından beri güvenilir ürün seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı hedefleyen firmalar arasında yer almaktadır. Piyasadaki modellere göre daha dayanıklı olan sabo terliklerimiz online satış mağazamızda sizleri beklemektedir.

Kredi Kartı Ödeme
120.00 TL

BANKA HAVALESİ
120.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
120.00 TL
120.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ