Lacivert Erkek Sabo Terlik

5 adet
SABO TERLİK : 210 LACİVERT
120.00 TL
Uzun süre ayakta kalan kişilerin tercih ettiği sabo terliklerin taban kısmı Anatomik olarak üretilmiştir. Orjinal deri malzeme ayağın daha rahat ve havadar olmasını sağlar. Üretim hatalarına karşı garantili olarak satışa sunulan Lacivert renk erkek sabo terlikler ıslak ve kaygan zeminler...

"Lacivert Erkek Sabo Terlik" ürünü için minimum miktar 1.

+

Uzun süre ayakta kalan kişilerin tercih ettiği sabo terliklerin taban kısmı Anatomik olarak üretilmiştir. Orjinal deri malzeme ayağın daha rahat ve havadar olmasını sağlar. Üretim hatalarına karşı garantili olarak satışa sunulan Lacivert renk erkek sabo terlikler ıslak ve kaygan zeminler düşünülerek kaymayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sağlık yönünden herhangi bir zararı bulunmayan sabo terlikler Sağlık alanlarında görevli erkek personeller tarafından sıklıkla tercih edilir.

Erkek Sabo Terlik Nasıl Temizlenmelidir ?

Lacivert renk olan bu modelimiz kirlenme sonrası bunu yapısı sayesinde fazla ortaya çıkarmaz. Temizlik esnasında alkol ve ıslak mendil ile temizleme işlemlerinden kaçınmanız gerekecektir. Nemli ve hafif ıslak bezle terliğinizi temizlemeniz daha doğru olacaktır.

Koçintok Medikal 1962 yılından beri güvenilir

ürün seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı hedefleyen firmalar

arasında yer almaktadır. Piyasadaki modellere göre daha dayanıklı olan

sabo terliklerimiz online satış mağazamızda sizleri beklemektedir.

Kredi Kartı Ödeme
120.00 TL

BANKA HAVALESİ
120.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
120.00 TL
120.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ