Lacivert Kot Sabo Terlik

Stokta yok
SABO TERLİK : 209
120.00 TL
Şık tasarımları ve kullanım rahatlıkları ile birçok kişinin tercih ettiği sabo terlikler uzun süre ayakta hareket etmek zorunda kalanlar için idealdir. Anatomik yüksek tabana sahip sabo terlikler orjinal deri malzemeden üretilmektedir. Sağlık sektöründe aktif olarak görev yapan personellerin...

"Lacivert Kot Sabo Terlik" ürünü için minimum miktar 1.

Şık tasarımları ve kullanım rahatlıkları ile birçok kişinin tercih ettiği sabo terlikler uzun süre ayakta hareket etmek zorunda kalanlar için idealdir. Anatomik yüksek tabana sahip sabo terlikler orjinal deri malzemeden üretilmektedir. Sağlık sektöründe aktif olarak görev yapan personellerin tercih ettiği bayan sabo terlikleri farklı desen ve renk seçenekleri ile tüm formalara uyum sağlayacaktır. Bayanlar için olarak özel ürettiğimiz sabo terlikler ıslak ve kaygan zeminlerde kayma yapmamaktadır. Türkiye'nin heryerine hızlı kargo ve online ödeme seçeneği ile hizmet veren Koçintok Medikal, bayan sabo terlikleri konusunda Üretim hatalarına karşı garanti vermektedir.

Sabo Terlik Nasıl Temizlenmelidir ?

Öncelikle ürüne fazla baskı uygulamadan hafif bir şekilde Ilık su ile yıkanmış nemli bir bez yardımı ile temizlenmeli ve daha sonra kuru bezle üzerinde nem kalmaması sağlanmalıdır. Farklı kimyasal madde içeren temizleme ekipmanları terlik dış yapısına zarar vereceğinden dolayı önermiyoruz Bayanlara özel bir kampanyamız var, kendinize en uygun Üniforma + Bone ve Sabo Terlik modelini seçin kargo parası ödeme derdinden kurtulun. Tekstil alanlarında üretim ve satışlarımız Koçintok Medikal güvencesi ile sizlere sunulur.

Kredi Kartı Ödeme
120.00 TL

BANKA HAVALESİ
120.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
120.00 TL
120.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ