Mavi Kot Görünümlü Sabo Terlik 209

998 adet
SABO TERLİK : 209
120.00 TL
Bayanlar için farklı desen ve renk seçenekleri ile her alanda rahatlıkla kullanabilecekleri sabo terlikler, uzun süre hareket etmek zorunda kalanların en sık tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Anatomik yüksek tabanı bulunan sabo terlikler ayağın daha rahat olmasını sağlar. Orjinal...

"Mavi Kot Görünümlü Sabo Terlik 209" ürünü için minimum miktar 1.

+

Bayanlar için farklı desen ve renk seçenekleri ile her alanda rahatlıkla kullanabilecekleri sabo terlikler, uzun süre hareket etmek zorunda kalanların en sık tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Anatomik yüksek tabanı bulunan sabo terlikler ayağın daha rahat olmasını sağlar. Orjinal deri malzemelerden üretilen terlikler koku yapmayan özelliktedir. Alt kısmı ıslak zeminlerde kaymayı engelleyerek güvenliğinizi sağlar.

Mavi Kot modeli olarak üretilen sabo terlik, Beyaz hastane kıyafetlerinin altına oldukça uyumludur.

Sabo Terlik Nasıl Temizlenmelidir ?

Mavi Kot modeli sabo terlik Ilık su ile yıkanmış nemli bir bez yardımı ile temizlenmeli ve daha sonra kuru bezle üzerinde nem kalmaması sağlanmalıdır. Üst kısmında yer alan modele fazla bastırmadan hafif şekilde bez ile temizlenmesi gerekir.

Bayanlara özel bir kampanyamız var, kendinize en uygun Üniforma + Bone ve Sabo Terlik modelini seçin kargo parası ödeme derdinden kurtulun. Tekstil alanlarında üretim ve satışlarımız Koçintok Medikal güvencesi ile sizlere sunulur.
Kredi Kartı Ödeme
120.00 TL

BANKA HAVALESİ
120.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
120.00 TL
120.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ