Merck 112422.0025 Acetyl-L-Cysteine for Biochemistry

1 adet
Merck : 112422.0025
[Fiyat sorunuz]
Kimyasal madde konusunda kalitesi ve birçok kişinin tercihi olan merck kimyasalları Almanya'da üretilmektedir. Sağlık ve Gıda alanları başta olmak üzere çeşitli analiz ortamlarında tercih edilen bu ürünler Almanya'da merck millipore tarafından kapalı ambalaj olarak üretilmektedir. Firma olarak...

Kimyasal madde konusunda kalitesi ve birçok kişinin tercihi olan merck kimyasalları Almanya'da üretilmektedir. Sağlık ve Gıda alanları başta olmak üzere çeşitli analiz ortamlarında tercih edilen bu ürünler Almanya'da merck millipore tarafından kapalı ambalaj olarak üretilmektedir. Firma olarak Türkiye temsilcilerinden olmamızdan kaynaklı merck kimyasallarını direk olan Almanya'dan ithalatını gerçekleştirmekteyiz.

İhtiyaçlarınıza göre farklı ürün koduna sahip ürün seçeneklerimizi uygun fiyatlar ile firmamızdan temin etmenize olanak sağlayan Merck kimyasalları satış firmamızda sadece firma ve kuruluşlara satış yapılmaktadır. Şahıslara herhangi bir kimyasal madde satışımız bulunmamaktadır. Ürünlerimiz sadece bilgilendirme amaçlı olup Stok ve Fiyat bilgisinde meydana gelecek değişiklikler konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merck 112422.0025

Acetyl-L-Cysteine for Biochemistry

Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ