Nubuk Taba 681 Ortopedik Papillon Terlik

9997 adet
PAVİLLON : NUBUK TABA 681
230.00 TL
Rahat ve oldukça kullanışlı olan pavillon serisi ortopedik terlikler bayanlar için farklı renk ve özelliklerde üretilmiştir. Her alanda kullanım için ideal olan bu ürün sağlığa zararı olmayan malzemelerden üretilmektedir. Gelişen teknoloji ile beraber tekstil ve terlikler konusunda uzun süre...

"Nubuk Taba 681 Ortopedik Papillon Terlik" ürünü için minimum miktar 1.

+

Rahat ve oldukça kullanışlı olan pavillon serisi ortopedik terlikler bayanlar için farklı renk ve özelliklerde üretilmiştir. Her alanda kullanım için ideal olan bu ürün sağlığa zararı olmayan malzemelerden üretilmektedir. Gelişen teknoloji ile beraber tekstil ve terlikler konusunda uzun süre kullanabileceğiniz pavillon serisi terlikler ile ayaklarınızın daha rahat ve havadar olmasını sağlayarak, ilerde çıkabilecek ayak ağrılarınada çözüm sunuyoruz.

Dünya Standartlarını yakından takip eden firmamız, piyasada satışa sunulan ve hangi malzemeler ile üretildiği belli olmayan ortopedik terlikler yerina üretim tesislerinde özel olarak ayaklarınızın rahatlığına göre tasarladığı pavillon terlik seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedeflemektedir.

Yaz aylarında havaların sıcak olması ile beraber, Çalışma alanları ve normal yaşam alanlarında da rahatlıkla kullanacağınız pavillon terliklerimiz ortopedik yönden birçok başarı ödülü almıştır.

Nubuk Taba 681 kodlu olan ürünümüz 35 - 41 ayak numarası seçeneği ile herkezin online olarak güvenli ve ödeme sistemi ile satın alabilecekleri ve stoklarımızda bulunan ürünler arasında yer almaktadır.

Tüm Pavillon terliklerimiz üretim hatalarına karşı garantili olup, kargo öncesi detaylı bir şekilde incelenerek sizlere sunulur.

PAVİLLON TERLİK TEMİZLİĞİ NASIL OLMALIDIR ?

İçerisinde alkol ve benzeri kimyasal maddeler bulunan ürünler terliğe zarar vereceğinden hafif nemli bir bezle hafif bir şekilde bastırarak temizlemeniz ve daha sonra kurumasını beklemeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı Ödeme
230.00 TL

BANKA HAVALESİ
230.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
230.00 TL
230.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ