OHAUS MC 2000 Tahıl Nem Cihazı

1 adet
OHAUS : MC2000
[Fiyat sorunuz]
Tarımsal uygulama alanlarında Nem Saptanmasının ve tahıl nem içeriğinin doğru bir şekilde tespiti için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojisi ve her alanda kullanılabilir olması nedeniyle tarım alanlarında tercih edilir. OHAUS MC 2000 serisi Hububat Nem Analiz Cihazı dayanıklı ve hızlı sonuçlar...

Tarımsal uygulama alanlarında Nem Saptanmasının ve tahıl nem içeriğinin doğru bir şekilde tespiti için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojisi ve her alanda kullanılabilir olması nedeniyle tarım alanlarında tercih edilir. OHAUS MC 2000 serisi Hububat Nem Analiz Cihazı dayanıklı ve hızlı sonuçlar için oldukça idealdir. Kullanıcı dostu arayüzü kolay bir kullanım imkanı sağlar.

Teknolojisi oldukça başarılı olan tahıl nem analizleri için ihtiyaç duyabileceğiniz MC 2000 uygun fiyat seçeneklerimiz ile stoklarımızda yer almaktadır.

Ürün Standart Özellikleri

Basit Dokunmatik Tuş Kullanımı ve Kullanıcı Dostu Arayüz ile Kullanımı Kolay MC2000’in bütün tahıl analizi ile örnek hazırlama veya öğütme gerekli değildir. Çalıştırmak için, arayüzde tahıl türünü seçmeniz, numuneyi (bütün çekirdek) tekneye yerleştirmeniz ve otomatik olarak sonuçlar elde etmeniz yeterlidir.

Hızlı ve Güvenilir Sonuçlarla Rutin Nem Analizi için İdeal

MC2000, 5 saniye içinde sonuçlarla rutin tahıl nemi analizi için tasarlanmıştır. Otomatik sıcaklık dengeleme sistemi, herhangi bir dış sıcaklık etkisini ayarlar ve doğruluğunu sağlar.

50 prosedürle (önceden programlanmış 10), MC2000 çok çeşitli tahıllarda nem içeriğini ölçmek üzere tasarlanmıştır.

Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ