Olympus Binoküler Mikroskop CX22

1000 adet
Olympus : CX22
[Fiyat sorunuz]
Dahili LED aydınlatması bulunan ergonomik olarak tasarlanmış CX22LED mikroskop, eğitim amaçlı veya klinik kullanım için idealdir., uzun vadeli performans sunar. Bu ekonomik sistem, halojen ampullerle karşılaştırıldığında olağanüstü uzun ömür ve üstün enerji verimliliği özellikleri taşır. LED...

Dahili LED aydınlatması bulunan ergonomik olarak tasarlanmış CX22LED mikroskop, eğitim amaçlı veya klinik kullanım için idealdir., uzun vadeli performans sunar. Bu ekonomik sistem, halojen ampullerle karşılaştırıldığında olağanüstü uzun ömür ve üstün enerji verimliliği özellikleri taşır. LED teknolojisinin düzgün ve sabit ışık yoğunluğu, Olympus planı düzeltilmiş hedefleri ile birlikte, herhangi bir parlaklık seviyesinde dengeli bir renk dengesine sahip net görüntüler sağlar. Kontrast, zaman kazandıran ayarlamalara olan ihtiyacı azaltan entegre Abbe yoğunlaştırıcıyla optimize edilmiştir.

  • FN 20 uyumlu optikler, önceki modele kıyasla% 23 daha geniş gözlem alanı sunar ve gözlem etkinliğini arttırır.
  • Düzgün ve sabit ışık yoğunluğunun yanı sıra, LED'in parlaklığı renk sıcaklığını etkilemeksizin değiştirilebilir. Olympus planla düzeltilmiş hedefleri ile bağlantılı olarak, bu, herhangi bir parlaklık seviyesinde dengeli bir renk dengesine sahip net görüntüler sağlar.
  • CX22LED, sert ortamlarda ve titiz koşullarda bile süregiden performansı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Aydınlatma için, güç yoksa bile isteğe bağlı bir yansıma ayna da mevcuttur.
  • CX22LED, kompakt bir çerçeve ve alçak profilli parçalar etrafında tasarlanmıştır. Geleneksel mikroskoplar sıklıkla ulaşım sırasında yoluna girebilecek hantal güç kablosuna sahipken, CX22LED kablosu arka tarafa monte edilmiş isteğe bağlı kullanışlı askıya sarılabilir.
Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ