Olympus Binoküler mikroskop CX23

Stokta yok
Olympus : mikroskop CX23
[Fiyat sorunuz]
Operasyonel kolaylık sağlamak için tasarlanan CX23 mikroskopunun benzersiz özellikleri öğrenciyi ve eğitim ortamındaki her türlü gereksimi karşılamak için idealdir. Bu düşük maliyetli sistem, iş akışı boyunca kolay ve güvenli bir çalışma sağlar ve geniş alan numarası (FN) 20 ile olağanüstü...

Operasyonel kolaylık sağlamak için tasarlanan CX23 mikroskopunun benzersiz özellikleri öğrenciyi ve eğitim ortamındaki her türlü gereksimi karşılamak için idealdir. Bu düşük maliyetli sistem, iş akışı boyunca kolay ve güvenli bir çalışma sağlar ve geniş alan numarası (FN) 20 ile olağanüstü optik performans sağlar. Ayrıca, dahili LED ışık kaynağı, düşük güç tüketimi ile uzun süre üniform ve sabit aydınlatma imkanı sunar. Azalan mavi renk sayesinde, numunenin canlı renklerini korur.

Ergonomik olarak tasarlanan CX23'ün kalıp kulpları, raflar gibi yüksek yerlerden mikroskop almak için konfor ve güvenlik katar. Ek olarak, mavi renkleri, mikroskopu nereye yerleştireceğinizi açıkça gösterir.

Göz mercekleri nakliye esnasında hasar veya kayıpları önlemek için yerine sabitlenebilir.

İnce veya kaba ayar için koaksiyel düğmeleri kullanarak numuneleri çabucak odak noktasına getirin. Sağdan veya soldan erişilen, hareket ve hassas kontrol için dayanıklı bir şekilde inşa edilmiştir.

CX23'ün içe bakan döner burun parçası tasarımı ile dalma objektif için numuneleri kolayca yerleştirin ve değiştirin veya yağ ekleyin. Sahne alanının üzerinde daha fazla alan sağlayan bu tasarım, örnekleri uzun bir çalışma mesafesi ile hedeflerden korur.

Birçok mikroskop sıcak, nemli ortamlarda kullanıldığında küf ve diğer mantarlara karşı savunmasızdır. CX23'ün hedefleri, göz mercekleri ve gözlem tüpünün tamamına anti-mantar tedavisi uygulanmış ve optimum görüntüleme ve daha fazla dayanıklılık sağlanmıştır.

Askı sistemsiz ve kaplamalı tabla ile kullanıcılarına güvenilir ve uzun süreli kullanım imkanı verir. CX23, ergonomik tasarımının yanı sıra operasyonel kolaylık da sunmaktadır. İç kısma dönük revolver sayesinde tablada daha çok erişilebilir alan bulunmaktadır.

Mikroskobun odaklama knobu kolay hareket sağlar. Kaba ve inceayar kontrolü kusursuz bir şekilde kullanılır. Böylece görüntü hem sağ hem de sol tarafta bulunan knoblar ile kolayca netleştirilir. Kaba ayar knobu veya tabla hareket knobuna alınabilecek olan sert darbelere karşı, tork bırakma fonksiyonu mevcuttur.

Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ