Olympus Stereo Mikroskop SZ51 - SZ61

1 adet
Olympus SZ51 - SZ61
[Fiyat sorunuz]
Stereo mikroskop cihazları konusundan en yeni teknolojiye sahip Olympus serisi, laboratuvar ortamlarında kullanım için özel olarak geliştirilmiştir. SZ51 ve SZ61 mikroskoplar, mükemmel bir derinlik derinliğine sahip görüntülerin yanı sıra netlik, detay ve canlı renk sunar ve ESD koruması...

Stereo mikroskop cihazları konusundan en yeni teknolojiye sahip Olympus serisi, laboratuvar ortamlarında kullanım için özel olarak geliştirilmiştir.

SZ51 ve SZ61 mikroskoplar, mükemmel bir derinlik derinliğine sahip görüntülerin yanı sıra netlik, detay ve canlı renk sunar ve ESD koruması üzerine inşa edilmiş görüntüler sağlar. Onların güvenilir, yüksek performanslı optikleri tutarlı doğru sonuçlar üretmenin merkezinde yer alır.

Üstün optik kaplamalar gerçek renk görüntülerini ince detaylarla işler.

Ultra ince ve çevreye saygılı LED standlar enerji açısından verimli, sorunsuz kullanım sağlar.

Bu özel olarak tasarlanmış fiber optik ışık kaynağı, dağınıklığı önleyen bir çalışma alanı için doğrudan stand üzerine monte edilebilir. Tekli, çiftli kilitli veya halkalı ışık kılavuzlarıyla birlikte mevcut olan bu sistem, parlak, uzun ömürlü aydınlatma sağlar.

Yüksek zoom aralığı (SZ61 Zoom Aralığı: 0.67X - 4.5X / SZ51 Zoom Aralığı: 0.8X - 4X)

Homojen aydınlatma için, minimum termal etki ve üstün parlaklık ile uzun süre dayanıklı bir halka aydınlatıcısı idealdir.

Daha büyük örneklerin incelenmesi veya montajı için Olympus, ayarlanabilir ve ESD korumalı çeşitli bom destekleri sunmaktadır. Büyük platform sehpaları da mevcuttur ve gerekirse, 400 mm ve 600 mm yardımcı direkleri kabul edebilir.

Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ