Panda Sabo Terlik 209

995 adet
SABO TERLİK : 209 (PANDA Y)
82.00 TL
Yüksek Topuklu ve şık tasarımları ile Panda ve kalplerin beyaz renk ile buluşmasını en iyi şekilde yansıtan model bayanlar için özel olarak üretilmiştir. Uzun süre koşuşturma içerisinde yer alan sağlık personelleri için oldukça kullanışlı ve rahat sabo terlikler konusunda kaliteli hizmet...

"Panda Sabo Terlik 209" ürünü için minimum miktar 1.

+

Yüksek Topuklu ve şık tasarımları ile Panda ve kalplerin beyaz renk ile buluşmasını en iyi şekilde yansıtan model bayanlar için özel olarak üretilmiştir. Uzun süre koşuşturma içerisinde yer alan sağlık personelleri için oldukça kullanışlı ve rahat sabo terlikler konusunda kaliteli hizmet anlayışımızı ön planda sunuyoruz. Orjinal deri malzeme sayesinde ayakların daha havadar ve terleme yapmamasını sağlayan sabo terlikler, ıslak veya kaygan zeminde kaymayı engellemektedir. Anatomik yüksek tabanı rahat ve kullanışlıdır.

Sabo Terlik Nasıl Temizlenmelidir ?

Beyaz Renk üzerinde yer alan Siyah ve Kırmızı kalpler içerisindeki panda görünümü ile bayanlar için özel olarak üretilen sabo terlik hafif bir şekilde Ilık su ile yıkanmış nemli bir bez yardımı ile temizlenmeli ve daha sonra kuru bezle üzerinde nem kalmaması sağlanmalıdır. Farklı kimyasal madde içeren temizleme ekipmanları terlik dış yapısına zarar vereceğinden dolayı önermiyoruz Bayanlara özel bir kampanyamız var, kendinize en uygun Üniforma + Bone ve Sabo Terlik modelini seçin kargo parası ödeme derdinden kurtulun. Tekstil alanlarında üretim ve satışlarımız Koçintok Medikal güvencesi ile sizlere sunulur.

Kredi Kartı Ödeme
82.00 TL

BANKA HAVALESİ
82.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
82.00 TL
82.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ