Pembe Kedi Sabo Terlik

2 adet
SABO : PEMBE 209
81.00 TL
Anatomik olarak üretilmiş tabanımız gün boyu çalışanlar için rahat ve kullanışlıdır. Farklı renk ve desen seçenekleri ile bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Pembe Kedi Sabo Terlik, orjinal deri malzemeden üretilmiştir. Koku yapmaz ve deri malzeme iç kısmın havadar...
+

Anatomik olarak üretilmiş tabanımız gün boyu çalışanlar için rahat ve kullanışlıdır. Farklı renk ve desen seçenekleri ile bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Pembe Kedi Sabo Terlik, orjinal deri malzemeden üretilmiştir. Koku yapmaz ve deri malzeme iç kısmın havadar olmasına olanak sağlar. Sağlık, Gıda ve birçok alanda tercih edilen sabo terlikler sağlam ve uzun süre kullanım için idealdir. Üretim hatalarına karşı garantili olarak satışa sunulan terlikler farklı renk ve model seçenekleri ile stoklarımızda sizleri beklemektedir.

Islak zeminlerde kaymayı en aza indiricek şekilde üretilmiştir. "Sağlığa zararlı hiç bir malzeme kullanılmamıştır.

SABO TERLİK NASIL TEMİZLENİR ?

Sabo terliklerin temizleme işlemi ılık ve nemli bir bez yardımıyla yapılmalıdır. Sabo terliğin temizlenmesinde kesinlikle alkollü bez, pamuk veya ıslak mendil kullanılmamalıdır.

Kredi Kartı Ödeme
81.00 TL

BANKA HAVALESİ
81.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
81.00 TL
81.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ