Q Clogs Fuşya Renk Kadın Ortopedik Terlik

100 adet
Q Clogs Fuşya
98.00 TL
Sipariş verirken lütfen bir numara büyük sipariş veriniz. Rahat ve ortopedik yapısı ile her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz Q Clogs terliklerimiz, tamamen yerli olarak üretilmiştir. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Uzun süre ayakta kalanlar için ideal olan Fuşya renk...

"Q Clogs Fuşya Renk Kadın Ortopedik Terlik" ürünü için minimum miktar 1.

+

Sipariş verirken lütfen bir numara büyük sipariş veriniz.

Rahat ve ortopedik yapısı ile her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz Q Clogs terliklerimiz, tamamen yerli olarak üretilmiştir. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Uzun süre ayakta kalanlar için ideal olan Fuşya renk Ortopedik terliğimiz 36 - 40 numara olarak stoklarımızda yer almaktadır.

Q clogs terlik üzerinde yer alan delikler ayağın hava almasını ve terlemeyi engelleyen bir tasarıma sahiptir.

Her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz terlikler ayağın hava almasını ve daha rahat bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır.

Yerli üretim ve garantili ürün seçeneklerimiz ile kendinize özel kombin yaratmak istiyorsanız, Fuşya nöbet takımı modelini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Pamuklu Çorap ile kullanılması durumunda üründe herhangi bir sorun oluşmayacaktır.

Temizlemesi kolay ve birbirinden canlı renkler ile Q Clogs terlikler ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun.Kredi Kartı Ödeme
98.00 TL

BANKA HAVALESİ
98.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
98.00 TL
98.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ