Q Clogs Sabo Terlik Beyaz Erkek Kadın

100 adet
Q Clogs Beyaz
98.00 TL
Özel olarak üretine Sabo terlik modelleri arasında olan Q Clogs markası Firmamız adına tescil edilmiş bir üründür. Yerli malıdır. Vücuda zararlı hiç bir malzeme kullanılmamıştır. Q Clogs markamız çok hafif ayağı yormayacak ham maddeler seçilerek üretilmiştir. Bu modelimiz topuk bandına...

"Q Clogs Sabo Terlik Beyaz Erkek Kadın" ürünü için minimum miktar 1.

+

Özel olarak üretine Sabo terlik modelleri arasında olan Q Clogs markası Firmamız adına tescil edilmiş bir üründür. Yerli malıdır. Vücuda zararlı hiç bir malzeme kullanılmamıştır. Q Clogs markamız çok hafif ayağı yormayacak ham maddeler seçilerek üretilmiştir. Bu modelimiz topuk bandına sahiptir, böylece hastanede klinik de bahçede yada plajda ayağınızdan çıkmaz sizi yormaz. Tam ortopedik tabanı sayesinde yoğun mesai saatlerinizde sizi rahat ettirir. Pamuklu çorapla kullandığınız zaman sizi terletmez. Q Clogs sabo terlik lacivert, kırmızı, mavi, sarı, beyaz, turkuaz, yeşil gibi bir çok modele ve renklere sahiptir.

NOT : ÜRÜN SİPARİŞ ÖNCESİ LÜTFEN 1 NUMARA BÜYÜK SİPARİŞ EDİNİZ.

Beyaz renk temizliğin sembolüdür. Temizlemesi kolay ve oldukça güzel olan Q Clogs ürünleri konusunda birbirinden farklı model seçeneklerine Q Clogs terlik modelleri kısmından ulaşabilirsiniz.

Terletmeyen ve ayağın hava almasını sağlayan özel tasarımı sayesinde Q Clogs terlikler konusunda uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri.

Özel Q Clogs terlik süsleri ile kendinize özel bir konsept oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz kargo imkanı.

Taklitlerimizden kaçının, Q Clogs markasının üretici firmasıyız.

Kredi Kartı Ödeme
98.00 TL

BANKA HAVALESİ
98.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
98.00 TL
98.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ