Q Clogs Terlik Modelleri

Q Clogs Terlikler şık tasarımları ve renkleri ile bay ve bayanların tercih edebileceği en iyi ürün sınıfında yer almaktadır. Ortopedik ve her alanda kullanım için uygun olan Q Clogs terlik tamamen yerli üretim olup, markamız koruma altına alınmıştır.

Benzersiz özellikleri ve şık tasarımları ile ayak sağlığını düşünenler ve uzun süre ayakta kalanlar için rahat ve kullanışlı sağlık yönünden de oldukça etkileyici özelliği bulunan Q Glogs terlik seçenekleri il online satış mağazasında sizlerledir. Birçok sağlık probleminin ortaya çıkmasını engelleyerek, üst kısmında yer alan delikler ayağın rahat ve havadar olmasına imkan tanımaktadır. Dünya standartlarında üretilen clogs terliklerin hammaddesi koku yapmayan ve ayak kısmında bakterilerin üremesini engelleyen özelliktedir. Bay ve Bayanlar için uygun fiyat seçenekleri ile clogs terlikleri satın alabileceğiniz online satış mağazamızdan farklı renk ve ayak numaranıza uygun modelleri bulabilirsiniz.

Her mevsim rahat bir şekilde kullanabileceğiniz benzersiz görünümü ve dikkat çeken renkleri ile ; Sporda, Gezmede,evde ve iş ortamlarında kullanım için oldukça idealdir. Eklem ağrısı bulunanların bu terliklerin kullanımının ardından ağrılarında ciddi derecede azalmaların görüldüğü kesin olarak kanıtlanmıştır. Uygun fiyat seçenekleri ile Bayan clogs terlik, erkek clogs terlik ve çoçuk terlik fiyatlarında size özel indirimler satış mağazamızda sizleri bekliyor.