ROCKER CHEMKER 400 Kimyasala Dayanıklı Vakum Pompası

1 adet
ROCKER CHEMKER 400
[Fiyat sorunuz]
Yüksek kimyasala dayanıklı Chemker serisi pompanın ıslanan tüm parçaları, aşındırıcı gazların çoğuna dayanabilen PTFE malzemeden yapılmıştır. Hava kirliliği yoktur, bakım gerektirmez Chemker serisi pompalar, yağlayıcıya, düzenli yağ değişimlerine ve bakıma ihtiyaç duymadan Diyafram tarafından...

Yüksek kimyasala dayanıklı Chemker serisi pompanın ıslanan tüm parçaları, aşındırıcı gazların çoğuna dayanabilen PTFE malzemeden yapılmıştır.

Hava kirliliği yoktur, bakım gerektirmez Chemker serisi pompalar, yağlayıcıya, düzenli yağ değişimlerine ve bakıma ihtiyaç duymadan Diyafram tarafından tahrik edilmektedir; Yağ kirliliği olmadan.

Sessiz ve düşük titreşim Ek kayış tahrikli şanzıman kullanılmadan direkt olarak motorla sürülür; Kaliteli titreşime dayanıklı montaj, Chemker serisini diğer tüm eşdeğer pompalar arasında en düşük gürültü seviyesinde çalıştırır.

Termal koruma cihazı Chemker serisi pompaların her motoru, aşırı ısındığında pompayı otomatik olarak kapatmak ve sıcaklık soğuduğunda çalışmaya devam etmek için dahili bir termal koruma aygıtı içerir.

Teknik Özellikler
Max. Güç: 90 W
Max. Akım: 0.5 A
Max. Vakum: -670 mmHg
Max. Akış Miktarı: 33 l/min
Motor Rotasyonu: 1450 RPM
Beygir Gücü: 1/6 HP
Gürültü Seviyesi: 50.0 dB
Hava Deliği: 8 mm
Net Ağırlık: 7 kg
Boyutlar: 26.7 x 11.2 x 18.1 cm (u x g x y)
Uluslararası
Güvenlik
Sertifikasyonları
: CE


Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ