SABO TERLİK

Gün Boyu ayakta kalan ve hareket etmek zorunda olanlar için özel olarak üretilen sabo terlikler doktorlar, hemşireler ve sağlık çalışanları ve aşçılar tarafından kullanılmaktadır. Ayak sağlığınız ve ayağın hava alması için farklı özellikleri bulunan ortopedik terlikler üzerinden yer alan hava delikleri ayağın daha rahat olmasını ve ortaya çıkabilecek bakterilerin oluşmasını engellemektedir. Erkek ve Bayanlar için farklı renk ve desen seçenekleri ile en uygun sabo terlik fiyatları firmamız tarafından verilmektedir. Ürünlerimiz tamamen orijinal deri olup, suni deri kesinlikle kullanılmamaktadır. En iyi ortopedik sabo terlik konusunda firmamızın müşteri portföyünde hastaneler, ilaç fabrikaları ve Sağlık alanlarında hizmet veren alanlar bulunmaktadır.

Hastane Çalışanları, Doktorlar, Hemşireler, Aşçılar ve Sağlık ocağında görevli personeller için 36 - 45 numaralarına kadar ortopedik terlik satışımız bulunmaktadır. Ürünler tamamen el işçiliğine bağlı üretildiği için daha dayanıklı olacaktır.

Stoklarımızda yer alan ürünler aynı gün içerisinde kargolanır. Özel olarak yapılacak terliklerin gönderimi 1 - 7 gün arasında sürebilir. Müşteri memnuniyeti odaklı en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. 100 TL üzeri Ücretsiz kargo imkanımız bulunmaktadır. Alt kısımda yer alan Sabo terlik modelleri tamamen firmamız tarafından üretilmektedir. Üretim hatalarına karşı garantilidir. En iyi sabo terlik seçeneklerine online satış mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Satışını yaptığımız markalar ; Gezer Sabo Terlik - Polaris Sabo Terlik - Ceyo sabo terlik - Muya sabo terlik