Siyah Kity Sabo Terlik

999 adet
SABO TERLİK : 209 (Siyah)
82.00 TL
Siyah renk üzerine pembe kalp ve kity resimlerinin yer aldığı bayanlar için oldukça rahat ve kullanışlı sabo terlikler farklı desen ve renk seçenekleri ile Koçintok Medikal online satış mağazamızda sizleri bekliyor. Özellikle Hastane,Poliklinik ve benzeri sağlık alanlarında kullanılan sabo...

"Siyah Kity Sabo Terlik" ürünü için minimum miktar 1.

+

Siyah renk üzerine pembe kalp ve kity resimlerinin yer aldığı bayanlar için oldukça rahat ve kullanışlı sabo terlikler farklı desen ve renk seçenekleri ile Koçintok Medikal online satış mağazamızda sizleri bekliyor. Özellikle Hastane,Poliklinik ve benzeri sağlık alanlarında kullanılan sabo terlikler uzun süre ayakta kalanla için özel olarak üretilmiştir. Orjinal doğal deri malzeme kullanılarak üretilmiştir. Koku yapmaz ve ayak iç kısmının havadar olmasını sağlar. Islak zeminde alt kısmı kaymaz.

3 Ayrı taban modeli bulunan Siyah Kity sabo terlikler uzun ömürlü ve idealdir.

  • KLASTİK TABAN
  • EKSTRA TABAN
  • DOLGU TABAN

Sabo Terlik Nasıl Temizlenmelidir ?

Ilık su ile yıkanmış nemli bir bez yardımı ile temizlenmeli ve daha sonra kuru bezle üzerinde nem kalmaması sağlanmalıdır. Farklı kimyasal madde içeren temizleme ekipmanları terlik dış yapısına zarar vereceğinden dolayı önermiyoruz.

Kredi Kartı Ödeme
82.00 TL

BANKA HAVALESİ
82.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
82.00 TL
82.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ