Siyah Korsan Sabo Terlik 209

BAYAN DESENLİ SABO : 209 KOD
82.00 TL
Şık tasarımları ve özel desen seçenekleri ile Anatomik olarak üretilmiş tabanları sayesinde gün boyu hareket halinde ayakta çalışan bayanlar için oldukça kullanışlıdır. Orjinal koku yapmayan deri malzemelerden üretilen Siyah Renk Korsan desenlerine sahip sabo terlikler ile ayaklarınız sürekli...

"Siyah Korsan Sabo Terlik 209" ürünü için minimum miktar 1.

+

Şık tasarımları ve özel desen seçenekleri ile Anatomik olarak üretilmiş tabanları sayesinde gün boyu hareket halinde ayakta çalışan bayanlar için oldukça kullanışlıdır. Orjinal koku yapmayan deri malzemelerden üretilen Siyah Renk Korsan desenlerine sahip sabo terlikler ile ayaklarınız sürekli havadar ve rahat bir şekilde olacaktır. Islak zeminlerde kayma yapmayan sabo terliklerin sağlığa zararlı hiçbir etkisi bulunmamaktadır. 1962 yılından Beri Çeşitli Sağlık kurumlarında kullanılan malzemeler konusunda satış yapan Kocintok Medikal, Giyim ve Terlikler konusunda da en güvenilir markaları sizlere sunmaktadır.

Üretim aşamasında gerekli bölümler tarafından kontrol edilen, sabo terliklerimiz üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Ürünler tamamen özel üretim olup, farklı ülkelerden getirilmemektedir.

Nasıl Temizlenmelidir ?

Her Üniformaya uygun bir renk olan Siyah kiri göstermez ve her alanda kullanılabilir. Sabo terlik temizliğinde Temiz bir bez ılık su ile ıslatıldıktan sonra sıkılır ve terliğin etrafı aşırı baskı uygulanmadan silinmeye başlar. Bez kirlendikçe tekrar yıkanması gerekebilir. Temizlik esnasında yapılan en büyük hatalar arasında Pamuk,Islak mendil ve Alkollü bezler terliğe zarar vereceğinden üst kısımdaki uygulamayı yapmanız gerekmektedir. İnsan sağlığı konusunda çeşitli ürün seçeneklerimiz ile beraber bayan sabo terlikleri konusunda hızlı kargo ve uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Kredi Kartı Ödeme
82.00 TL

BANKA HAVALESİ
82.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
82.00 TL
82.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ