Tahta Bayan Sabo Terlik

Stokta yok
SABO TERLİK : TAHTA
220.00 TL
Yeni renk ve özellikleri ile bayanlar için özel olarak üretilen Tahta Sabo Terlikler , uzun süre hareket halinde olan personellerin ayaklarının daha rahat olması için oldukça ideal bir modeldir. Üretim hatalarına karşı garantili olarak üretilen sabo terliklerin alt kısmı tahta malzemesinden...

"Tahta Bayan Sabo Terlik" ürünü için minimum miktar 1.

Yeni renk ve özellikleri ile bayanlar için özel olarak üretilen Tahta Sabo Terlikler, uzun süre hareket halinde olan personellerin ayaklarının daha rahat olması için oldukça ideal bir modeldir.

Üretim hatalarına karşı garantili olarak üretilen sabo terliklerin alt kısmı tahta malzemesinden üretilmiştir. Islak ve Kaygan zeminde kaymayı engelleyen yapısı sayesinde daha fazla verim alabileceğiniz sabo terlikler tüm sağlık alanlarında tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Her bayanın kullanması gereken sabo terlikler genelde ; Hastane, Üretim alanları ve laboratuvar ortamlarında uzun süre ayakta kalmak zorunda olunan yerlerde tercih edilir.

Sabo Terlik Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Kimyasalmadde içeren maddeler terlik yapısına zarar vereceğinden, ıslak venemli bez yardımı ile sabo terliklerinizi temizleyebilirsiniz. Alkollübez ve ıslak mendil içerisinde yer alan maddelerden kaynaklı olarak saboterliklerin aşınmasına neden olur.

ÖNEMLİ : ÜRÜNLERİN ALT KISMINDA YERE BASAN PLASTİK KISMI RENK STOĞUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

Kredi Kartı Ödeme
220.00 TL

BANKA HAVALESİ
220.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
220.00 TL
220.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ