İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Koçintok Medikal Güvencesi ile online satış sitemizden satın aldığınız tüm ürünler Koçintok garantisi altında satışa sunulmaktadır. Firmamızdan satın aldığınız ürünleri firmamız tarafından bir sorun nedeniyle iade ediyorsanız, kargo ücreti firmamıza aittir. Kullanıcı tarafından yanlış siparişlerde kargo ücreti tarafınızdan ödenir.

Herhangi bir sorun olmadığı taktirde model ve numara değişimi istenilen kargo ücretleri müşteri tarafından ödenmektedir.

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

1- Satın aldığınız Ürünler temiz ve kullanılmamış şekilde tarafımıza gönderilmelidir.

2- Tekstil ürünlerinde Ütü,Daraltma vb. işlem yapılmışsa iade olarak alınmayacaktır.

3- Ürünlerin pantolon paçası kesinlikle yapılmamış olmalıdır.

4- Ayakkabı ve terlik iadelerinde iadeler Göndermiş olduğumuz orjinal kutusuyla gönderilmelidir, ayrıca ayakkabılarda kullanıma bağlı izler olmamalıdır. (kullanılmamalıdır).

5- Ürünler sadece Koçintok Medikal'in anlaşmalı olduğu kargo şirketleriyle gönderilmelidir. Anlaşmalı kargo şirketlerimiz Aras Kargodur.

6- İade süreçlerinin daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşebilmesi için, müşteri panelinizde siparişlerim kısmında bulunan iade ve değişim talebini doldurmanız gerekmektedir. IBAN numaranızı bu forma ekleyebilirsiniz. İade ve değişim talebi, ürün kargolandıktan sonra verilebilmektedir.

7- İade edilecek ürünler ÇİFT NÜSHA halinde FATURASI ile birlikte gönderilmelidir.

8- Müşterilerimizden kaynaklanan sorunlarda iade ücreti müşteriye aittir. Koçintok Medikal'den kaynaklanan tüm hata ve sorunlarda koşulsuz olarak kargo ücretleri Koçintok Medikal tarafından karşılanmaktadır.

9- Ürünlerin iade süresi teslim tarihinden itibaren 3 gündür.

10- Değişim şartları, iade şartlarını içermektedir.

11- Sabo ve Papillon Terlik Siparişlerinizde değişim istemiş olduğunuz numaradan kaynaklı ise kargo ücreti tarafınızdan ödenir.

*Teslim almadığınız siparişlerinizin iptali için bizimle iletişim kurunuz.