BRAND Dispensette® Organic 0.5 - 5 mL Vanalı ANALOG DISPENSER

10 adet
Brand 0.5 - 5 mL Vanalı
[Fiyat sorunuz]
BRAND Dispensette® Organic 0.5 - 5 mL Vanalı ANALOG DISPENSER Organik şişe üstü dağıtıcılar, BRAND kalitesini ve başarısını ortaya koymaktadır. Yeni Özellikler: • Entegre devridaim valfi olan veya olmayan mevcut montaj borusu • Temizlik ve bakım kolaylığı için ek conta bilezikleri...

BRAND Dispensette® Organic 0.5 - 5 mL Vanalı ANALOG DISPENSER

Organik şişe üstü dağıtıcılar, BRAND kalitesini ve başarısını ortaya koymaktadır.

Yeni Özellikler:

• Entegre devridaim valfi olan veya olmayan mevcut montaj borusu
• Temizlik ve bakım kolaylığı için ek conta bilezikleri olmadan tasarlanmıştır
• Emniyet valfli değiştirilebilir, tahliye valfi (isteğe bağlı)
• Dolum tüplerinin daha sıkı tutturulması için zeytin şeklindeki doldurma vanası
• Geliştirilmiş akış teknolojisi daha hızlı aktarım sağlar
• Analog dispenserlerde güvenli ses ayarı için taraklı palet

HPLC ve kombinatoryal kimya laboratuvarları için ideal olan BrandTech Scientific'ten Dispensette ® S Organic, Dispensette dağıtıcıların inovasyon, güvenlik ve kimyasal uyumluluk açısından ününe dayanmaktadır. Dispensette S Organic, organik çözücüler, konsantre asitler ve peroksitler için özel olarak geliştirilmiş, BRAND'ın kanıtlanmış "yüzen" piston sisteminin özel bir versiyonunu sunar.

Kritik Çözücüler Kolları
Dispensette S Organik kritik çözücülerinizi kullanır: THF, TFA, metanol, asetonitril, metilen klorür, DMF ve DMSO.Cihaz aynı zamanda HNO3 ve HC1 ve peroksit için doğru seçimdir, ancak alkali çözeltiler veya hidroklorür tuzları için uygun değildir.

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri
Dispensette S Organic, bu özel kimyasal uyumluluğu, bilinen güvenlik III'ün bilinen güvenlik ve rahatlık özelliklerine ekler; bunlar arasında, dişli emniyet kaplamalı güçlendirilmiş boşaltma tüpü, solventleri korumak ve prime etme sırasında emniyetli boşalmayı azaltmak için "mahmuzlama" azaltmak için SafetyPrime ™ valfi (isteğe bağlı) istemeden dağıtma olasılığını azaltan bir sistemdir ve çoğu laboratuvar şişesine uyacak şekilde teleskopik doldurma tüpü ve diş adaptörleri.

Kullanım sınırlamaları: Dispensette S Organic'in sıvı ile temas eden kısımları ETFE, PTFE, PFA, borosilikat cam, FEP ve tantal gibi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Dispensette S Organic, bu malzemelere saldıran herhangi bir sıvı ile kullanılmamalıdır.

Dispensette S Organik biberon dağıtıcılar, bir vana montaj / kalibrasyon aracı, teleskopik doldurma tüpü, tahliye tüpü, polipropilen iplik adaptörleri, SafetyPrime valfı (isteğe bağlı), kullanım kılavuzu, bir yıl garanti ve performans sertifikası ile birlikte verilir.Teknik Özellikler
Kapasite: 0.5-5 mL
Ayar Hassasiyeti: 0.1 mL
A: ≤± % 0.5
A: ≤± µL 25
CV: ≤ % 0.1
CV: ≤ µL 5
Max. Buhar Basıncı: 600 mbar
Max. Viskozite: 500 mm²/s
Max. Sıcaklık: 40 °C
Max. Yoğunluk: 2.2 g/cm³
Geri döngü vanası dahildir.
Kredi Kartı Ödeme
0.00 TL

BANKA HAVALESİ
0.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ