BRAND Dispensette® Organic 0.5 - 5 mL Vanalı ANALOG DISPENSER

10 adet
Brand 0.5 - 5 mL Vanalı
[Fiyat sorunuz]
BRAND Dispensette® Organic 0.5 - 5 mL Vanalı ANALOG DISPENSER Organik şişe üstü dağıtıcılar, BRAND kalitesini ve başarısını ortaya koymaktadır. Yeni Özellikler: • Entegre devridaim valfi olan veya olmayan mevcut montaj borusu • Temizlik ve bakım kolaylığı için ek conta bilezikleri...

BRAND Dispensette® Organic 0.5 - 5 mL Vanalı ANALOG DISPENSER

Organik şişe üstü dağıtıcılar, BRAND kalitesini ve başarısını ortaya koymaktadır.

Yeni Özellikler:

• Entegre devridaim valfi olan veya olmayan mevcut montaj borusu
• Temizlik ve bakım kolaylığı için ek conta bilezikleri olmadan tasarlanmıştır
• Emniyet valfli değiştirilebilir, tahliye valfi (isteğe bağlı)
• Dolum tüplerinin daha sıkı tutturulması için zeytin şeklindeki doldurma vanası
• Geliştirilmiş akış teknolojisi daha hızlı aktarım sağlar
• Analog dispenserlerde güvenli ses ayarı için taraklı palet

HPLC ve kombinatoryal kimya laboratuvarları için ideal olan BrandTech Scientific'ten Dispensette ® S Organic, Dispensette dağıtıcıların inovasyon, güvenlik ve kimyasal uyumluluk açısından ününe dayanmaktadır. Dispensette S Organic, organik çözücüler, konsantre asitler ve peroksitler için özel olarak geliştirilmiş, BRAND'ın kanıtlanmış "yüzen" piston sisteminin özel bir versiyonunu sunar.

Kritik Çözücüler Kolları
Dispensette S Organik kritik çözücülerinizi kullanır: THF, TFA, metanol, asetonitril, metilen klorür, DMF ve DMSO.Cihaz aynı zamanda HNO3 ve HC1 ve peroksit için doğru seçimdir, ancak alkali çözeltiler veya hidroklorür tuzları için uygun değildir.

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri
Dispensette S Organic, bu özel kimyasal uyumluluğu, bilinen güvenlik III'ün bilinen güvenlik ve rahatlık özelliklerine ekler; bunlar arasında, dişli emniyet kaplamalı güçlendirilmiş boşaltma tüpü, solventleri korumak ve prime etme sırasında emniyetli boşalmayı azaltmak için "mahmuzlama" azaltmak için SafetyPrime ™ valfi (isteğe bağlı) istemeden dağıtma olasılığını azaltan bir sistemdir ve çoğu laboratuvar şişesine uyacak şekilde teleskopik doldurma tüpü ve diş adaptörleri.

Kullanım sınırlamaları: Dispensette S Organic'in sıvı ile temas eden kısımları ETFE, PTFE, PFA, borosilikat cam, FEP ve tantal gibi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Dispensette S Organic, bu malzemelere saldıran herhangi bir sıvı ile kullanılmamalıdır.

Dispensette S Organik biberon dağıtıcılar, bir vana montaj / kalibrasyon aracı, teleskopik doldurma tüpü, tahliye tüpü, polipropilen iplik adaptörleri, SafetyPrime valfı (isteğe bağlı), kullanım kılavuzu, bir yıl garanti ve performans sertifikası ile birlikte verilir.Teknik Özellikler
Kapasite: 0.5-5 mL
Ayar Hassasiyeti: 0.1 mL
A: ≤± % 0.5
A: ≤± µL 25
CV: ≤ % 0.1
CV: ≤ µL 5
Max. Buhar Basıncı: 600 mbar
Max. Viskozite: 500 mm²/s
Max. Sıcaklık: 40 °C
Max. Yoğunluk: 2.2 g/cm³
Geri döngü vanası dahildir.
Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ