MILWAUKEE PH 600 Kalem Tipi Ph Metre

10 adet
MILWAUKEE PH 600
[Fiyat sorunuz]
Milwaukee'nin ekonomik test cihazları hızlı ve güvenilir pH, EC veya TDS değerlerinin ölçümleri için kullanımı kolay ve düşük maliyetli cihazlardır. Elektrik iletkenliğinin ölçülmesi, sudaki tuz veya çözünmüş katıların (TDS) miktarını kontrol etmenin en iyi yoludur. Milwaukee, çok düşük...

Milwaukee'nin ekonomik test cihazları hızlı ve güvenilir pH, EC veya TDS değerlerinin ölçümleri için kullanımı kolay ve düşük maliyetli cihazlardır. Elektrik iletkenliğinin ölçülmesi, sudaki tuz veya çözünmüş katıların (TDS) miktarını kontrol etmenin en iyi yoludur.

Milwaukee, çok düşük iletkenlik düzeylerinden çok yüksek iletkenliğe sahip çözümleri ölçmenize olanak tanıyan bir dizi cep testcisi sunar. Tüm EC / TDS test cihazları sıcaklık değişimini otomatik olarak telafi eder.

PH600, akvaryum pazarı için özel olarak tasarlanmış bir pH test cihazıdır. Kalibrasyon prosedürü çok basit ve hızlıdır. Bu test cihazı, 1 noktalı manuel kalibrasyon, ± 0.1 pH hassasiyeti ve 0.0 ila 14.0 pH aralığına sahiptir. PH600, kalibrasyon tornavida, piller ve talimatlar ile birlikte blister ambalaj halinde tedarik edilir.

Teknik Özellikler
pH Aralığı: 0.0... 14.0 pH
pH Çözünürlüğü: 0.1 pH
pH Doğruluğu: ±0.1 pH
pH Kalibrasyonu: Tek noktadan manuel
Pil Tipi: 1.5V (3)
Pil Ömrü: 700 saatlik kullanım süresi
Çevre Koşulları: 0... 50 ºC, maksimum %95 bağıl nem
Boyutlar: 150 x 30 x 24 mm
Ağırlık: 85 g


Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
0.00 TL
0.00 TL

Benzer Ürünler

SİPARİŞ ÖNCESİ